- Contact
-
-
-
-
Roosterwijzigingen en lesuitval
Helaas is er ook bij HPC Charlois lesuitval en wijzigen de roosters door Corona.
Beste ouders/verzorgers en leerlingen,
Op HPC Charlois werken we met vaste schooltijden. Dat doen we omdat we het belangrijk vinden dat iedereen vooraf weet hoe de dag eruit ziet.
Helaas is Corona ook nu weer een probleem. Docenten moeten soms in quarantaine of zijn ziek. Hierdoor kunnen zij niet alle lessen geven. Dit zorgt voor uitval, waardoor we het vaste rooster niet altijd kunnen volgen. Het kan dus voorkomen dat leerlingen later beginnen of eerder uit zijn dan ze gewend zijn. Het kan ook dat ze een deel van de dag online les volgen. Als dat zo is, zorgt de mentor voor een bericht waarin staat wat de wijzigingen zijn. Ook staan de juiste lestijden altijd in Magister.
We proberen de lessen die vervallen te vervangen met online lessen of huiswerk. Leerlingen werken dan thuis aan opdrachten voor school. Zo proberen we achterstanden tegen te gaan.
We vinden het heel vervelend dat we lessen niet kunnen geven op school. We hopen op uw begrip. Voor vragen kunt u altijd bellen naar de school.
We wensen iedereen veel gezondheid toe.
Groeten,
Team HPC Charlois
Onze andere scholen:
Processing